/ caption = "Anyanyelv" / options = ("magyar - egynyelvű", "magyar - kétnyelvű") / required = true / caption = "Hol él jelenleg?" / options = ("Magyarország - Budapest", "Magyarország - más megyeszékhely'", "Magyarország - más város", "Magyarország - falu", "Magyarország - tanya", "külföld") / required = true / caption = "Állampolgárság (Kérjük ne használjon ékezetes betűket!)" / mask = alphabetic / required = true / caption = "Hol töltötte a gyermekkorát? (Ha több helyen is élt, azt jelölje meg, ahol az általános iskolát kezdte.)" / options = ("Magyarország - Budapest", "Magyarország - más megyeszékhely", "Magyarország - más város", "Magyarország - falu", "Magyarország - tanya", "külföld") / required = true / caption = "Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?" / options = ("Általános iskola", "Szakmunkásképző / szakiskola / technikum", "Középiskola", "Egyetem / főiskola", "PhD / DLA / Csc / Dsc") / required = true / caption = "Ha végzett legalább egy évet egyetemi/főiskolai szinten, akkor jelölje meg tanulmányai főbb területét, vagy a legmagasabb végzettséget adó szakirányt (vagy az ahhoz legközelebb álló területet)." / options = ("Agrártudományok", "Bölcsészettudományok", "Egészségügy", "Gazdaság és államigazgatás", "Honvédelem", "Informatika", "Jogtudomány", "Kommunikáció és médiatudomány", "Műszaki tudományok (mérnök, vegyész, gépész)", "Művészetek", "Pedagógia", "Pszichológia", "Sporttudomány", "Szálloda- és vendéglátóipar, turizmus", "Társadalomtudomány és szociális gondoskodás", "Természettudományok (biológia, fizika, földrajz, kémia, matematika, stb.)", "Nem tanultam egyetemen / főiskolán") / required = true / caption = "Mi az édesanyja legmagasabb iskolai végzettsége?" / options = ("Általános iskola", "Szakmunkásképző / szakiskola / technikum", "Középiskola", "Egyetem / főiskola", "PhD / DLA / Csc / Dsc") / required = true / caption = "Mi az édesapja legmagasabb iskolai végzettsége?" / options = ("Általános iskola", "Szakmunkásképző / szakiskola / technikum", "Középiskola", "Egyetem / főiskola", "PhD / DLA / Csc / Dsc") / required = true / caption = "Nem" / options = ("nő", "férfi") / required = true / caption = "Életkor" / mask = positiveinteger / range = (7, 110) / required = true / caption = "Politikai identitása" / options = ("Inkább liberális", "Inkább konzervatív", "Nem tudom") / required = true / caption = "Ön hallott már olyan mondatokat, amelyek a tesztben a LEHET, HOGY típusba tartoztak? (Például: 'Lehet, hogy megveszem.' 'Lehet, hogy nincs is.' 'Lehet, hogy kutya volt.') Mit gondol, kik és milyen környezetben/milyen körülmények között mondanak ilyen mondatokat?" / textboxsize=(50, 10) / required = true / caption = "Ön hallott már olyan mondatokat, amelyek a tesztben a LEHET típusba tartoztak? (Például: 'Lehet megveszem.' 'Lehet nincs is.' 'Lehet kutya volt.') Mit gondol, kik és milyen környezetben/milyen körülmények között mondanak ilyen mondatokat?" / textboxsize=(50, 10) / required = true / caption = "Igaz Önre a következő állítás? 'Mindig nagyon figyelek arra, hogy szépen, érthetően beszéljek.'" / options = ("igen", "nem") / required = true / caption = "Igaz Önre a következő állítás? 'Szerintem a túlzottan pontos kiejtés mesterkélt, nem illik a mindennapi beszédhez.'" / options = ("igen", "nem") / required = true / caption = "Amennyiben kérdése vagy megjegyzése van, itt leírhatja:" / textboxsize=(50, 10) / required = false / caption = "Ha a kutatás felkeltette érdeklődését, és kedve lenne további kísérletekben is részt venni, kérjük adja meg az emailcímét:" / mask = emailaddress / required = false / caption = "Kérjük, válaszoljon az alábbi kérdésekre!" / fontstyle = ("Verdana", -16, true, false, false, false, 5, 0) / questions = [1=sex; 2=age; 3=language; 4=residence; 5=citizenship; 6=childhood] / caption = "Kérjük, válaszoljon az alábbi kérdésekre!" / fontstyle = ("Verdana", -16, true, false, false, false, 5, 0) / questions = [1=education1; 2=education2] / caption = "Kérjük, válaszoljon az alábbi kérdésekre!" / fontstyle = ("Verdana", -16, true, false, false, false, 5, 0) / questions = [1=educationmom; 2=educationdad; 3=political] / caption = "Kérjük, válaszoljon az alábbi kérdésekre!" / fontstyle = ("Verdana", -16, true, false, false, false, 5, 0) / questions = [1=lehetusage; 2=lehethogyusage; 3= merev; 4=laza] / caption = "Kérjük, válaszoljon az alábbi kérdésekre!" / fontstyle = ("Verdana", -16, true, false, false, false, 5, 0) / questions = [1=comment; 2=email] / pages = [1=demographics1; 2=demographics2; 3=demographics3; 4=demographics4; 5=demographics5] / responsefontstyle = ("Verdana", -12, false, false, false, false, 5, 0) / itemfontstyle = ("Verdana", -13, false, false, false, false, 5, 0) / itemspacing = 2% / showpagenumbers = false